Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

Na Facebooku se objevila výzva pro všechny řidiče. Sdružení řidičů CZ, z.s. tuto akci neorganizuje a ani se nepodílí na jejím průběhu. Jen jsme poskytly prostor na našem diskuzním foru.

https://www.facebook.com/events/1542680 ... pe=regular

Text výzvy:


Nějak se začít musí!

Od Středy 25.2.2015 od 12h do odvolání, celé Evropě.
Na společný znak sjednocení Českých Řidičů z povolání.

Navrhuji, jako sám řidič, pověsit reflexní vestu na zrcátko svého vozidla. (osobák, dodávka, kamion, autobus)

Tímto způsobem nedocílíme lepších podmínek v Dopravě. Ale dáme najevo že stojíme při sobě jako jeden celek.
Ukážeme, sami sobě, že to jde, se sjednotit.
A tim i společně řešit problémy Nás Řidičů z povolani a společně bojovat za lepší podmínky v Dopravě.

Nechci, tímto vyvolávat nepokoje a jiné.
Chci tím docílit toho, že mi jako řidiči z povolání dokážeme držet při sobě za jedno.

Nikoho, opakuji nikoho!, nenutím. Je to dobrovolné a každý sám zodpovídá za své činy!

Kdo nechce, neznamená, že ho tu bude někdo urážet! Jsme ve svobodné zemi.


!!! Berte to prosím, jako Manifest !!!!
Zviditelnění

Věřte tomu, že lidé se začnou ptát, co to je, proč to máte atd.

No proto! : protože už mam dost, tohoto systému, který nás řidiče z povolání

ŠIKANUJE
DISKRIMINUJE
BUZERUJE
NUTÍ (nepřímo) PORUŠOVAT ZÁKONY
A DALŠÍCH

Prosím, sdílejte! Zdali vám už není jedno, to co bude zítra!
..:: Bohousek1 ::..
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od Děda »

No tern váš fejsbůk nemám, takže jsem rád že jste to dali i sem, rád se připojím.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

Chtěl bych všem předem říci pár slov po tom, co jsem si nyní přečetl na Facebooku "sjednocení" některé negativní reakce.

Vstupem do Sdružení řidičů CZ, z.s. toho teď hned opravdu moc nedokážeme, nikdo Vám nezaručí, že se nám podaří něco změnit, snažíme se o to již 5 let a výsledky moc valné nejsou. Zatím je nás málo členů a hlavně je nás málo těch, kteří kromě přihlášky a zaplacení členského příspěvku pracují nezištně pro ostatní. Je proto si hlavně uvědomit, že se musí řidiči sami snažit a nespoléhat na to, že to ostatní udělají za ně. Ono jít bojovat na ministerstvo dopravy a mít za sebou 200 nebo 20.000 členů je dost podstatný rozdíl. Takže píši to zde narovinu předem - je potřeba se zapojit do práce.

Hlavně nikoho ke vstupu do spolku NENUTÍME, každý si to musí probrat sám se sebou, zda je spokojen se svojí prací a jejím ohodnocením.

Klidně si v klidu pročtěte co jsme udělali, o co jsme se snažili apd.
Pak teprve můžete - pokud se sami rozhodnete vstoupit do našeho spolku.

Samozřejmě, že se můžete zapojit do práce a nemusíte být přitom členy spolku. Již je pár takových, kteří nevstoupili ale aktivně se zapojují do práce pro ostatní řidiče. Čili komu vadí současný členský příspěvek 250,-Kč, tak může aktivně pomáhat i bez jeho zaplacení.
Na letošní valné hromadě chci navrhnout na příští rok snížení tohoto příspěvku na nulu. Je to ale vše jen na rozhodnutí členů spolku.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
karllos
Člen sdružení
Příspěvky: 173
Registrován: sob 11. pro 2010 14:01:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od karllos »

Čus Pavle

Jak píšeš jseš zastáncem nulového členství, ale to chceš platit vše ze svého ? Jestli chceme něčeho dosáhnout, tak musíme pokrýt náklady na naše projekty nebo sehnat granta v tom je základ. Nelze tolerovat aby někdo investoval své finance na úkor SŘ.
jezdím tak že doma čekají čtyři dušičky :-)
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

Členský příspěvek 0,-Kč je poslední možnost zvýšení členské základny, pokud by ani toto neuspělo, je to konec jakéhokoliv sdružování řidičů. Ale je to zatím jen můj nápad, záleží na hlasování na valné hromadě.

Zatím peníze na účtu jsou a na provoz webu a domén to stačí. Ostatní si stejně platíme sami ze svého.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
karllos
Člen sdružení
Příspěvky: 173
Registrován: sob 11. pro 2010 14:01:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od karllos »

Jen se optám proč a co platíte ze svého ?
jezdím tak že doma čekají čtyři dušičky :-)
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

Co si platíme ze svého? Cesty na truck srazy (PHM), cesty na jednání(jízdenky), pohoštění při různých jednáních, ubytování při srazech, telefonní poplatky. Prostě to, co nejde vložit do účetnictví. Víc mě nenapadá, ale hlavně je to volný čas o který okrádáme rodiny.
Ale všechno jsme to dělali pro dobrou věc a pro tu stojí něco obětovat.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
karllos
Člen sdružení
Příspěvky: 173
Registrován: sob 11. pro 2010 14:01:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od karllos »

Pavle cítím v tom tónu něco špatného :-( Já přeci neříkám že je to blbost ba naopak chci aby každý výdaj byl adekvátně proplacen sakra. Neříkej že je to jen díky tomu že se to nedá administrativně vykázat. Nikdy mě ani nenapadlo se do Vás navážet nebo hledat nějakou záminku. Já jsem a chci být na stejné lodi, možná Ti to tak nepřipadá ale věř tomu.
jezdím tak že doma čekají čtyři dušičky :-)
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od bohousek1 »

jé pokud jsi cítil nějaký špatný tón , to se omlouvám, jsem už ted trochu unavený. Jsem v pohodě.:-)
Vše dobré.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Vítejte v diskuzní sekci akce Sjednocení řidičů z povolání

Příspěvek od Helena »

Pavle, nezlob se na mě, ale já ti to teď napíšu na rovinu. Jste unavení a už to neděláte rádi. Na Truck may day 2013 jste splnili svojí povinnost a rychle pryč. V sobotu odpoledne. Nejezdíte tam rádi a to možná ostatní už cítí. Byla jsem překvapená, že je tam většina účastníků členů Sdružení, aspoň tak to na mě působilo, neměla jsem problém najít někoho pro Karstenovo video. Abych to zkrátila, ty jseš na facebooku a nesnížíš se k tomu, tam aspoň trochu něco napsat. Nevím, proč ty lidi nechtějí sem, ale umím si představit, že ten pesimismus a ta rezignace tu už je cítit ve všech tématech. Zkus se, prosím, aspoň trochu z toho radovat, že se konečně něco hejbe, Adrián nás tak hodně propaguje, víc to snad ani nejde!!!!!!
Odpovědět