Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Zítra je po akci a co dál?

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Helena »

Pumix, to je chvályhodný!!
furtnacestach
superřidič
Příspěvky: 32
Registrován: ned 08. úno 2015 21:23:21

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od furtnacestach »

Dobrý den,

jen malé info pro Pumixiho,

tak to co tady píšeš, taky znám . Bylo to po revoluci, já v liáně a mistři ve VOLVÁCH . Já šel do restaurace na oběd oni seděli v kabině nad propanbutanovým vařičem .... Rozdíl byl v tom, že já jsem se za káru mohl stydět, ale můj plat mi dovolil se najíst jako člověk. Dneska frajeři jsou v prdeli, když musí něco udělat na autě. Ten co dělá, se stane rázem jejich posměchů a ještě si ho natáčejí na mobil. Potom se domluví jak na něj. ... :!: Řidiči si to kazí sami sobě. Stačí se kouknout jen na nakládku u HkDf a je to jasné. Ještě se jich najde mnoho, co za pár tisícovek jedou přetížení o několik tun a ještě se chlubí :lol: To jen nahrává rádo by podnikatelům, že to použijí proti ostatním ve firmě. :( . Zapomněli jste na dobu, kdy mistři co jezdili u ČSAD nikomu nepomohli .... protože je to tak režim naučil. Dobře, že si všímáte ostatních národností, sám pamatuji kdy na mávnutí vTurecku či Rusku každý zastavil, třeba až po 100 metrech, protože jim auto nebrzdilo. Tady si každý jenom stěžuje, má vymoženosti v kabině ale život mu utíká. Až si to uvědomí, zjistí ze ho děti už nepotřebují, a ta výplata o který si myslel jak je super :lol: tu má už každý zručný zedník či klempíř, svářeč... :idea:
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od pumix »

furt na cestach - je to tak, vratil jsem se po 10 letech .mezi jsem delal strojnika na betonarne.ale ze zdravotnich duvodu jsem musel odejit. a vyplata? za 8.5h plus dve soboty dopoledne 24 plusminus .a hlavne vse na pasku. kdyz jsem marodil prezil jsem, ted mam strach marodit . ono z dvacky i s dietama... se v dnesni dobe tezko neco schovava na horsi casy...
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Uživatelský avatar
Fittipaldi
závozník
Příspěvky: 10
Registrován: pát 27. úno 2015 22:09:33
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Fittipaldi »

No já vestu musím na firmě sundávat :| buď by mi ji sebral šéf a nebo co je pravděpodobnější někdo by mi ji šlohl...

Měl jsem na firmě odstavené nabourané auto které nešlo zamknout a během týdne mi ho nějaký dobrák očesal. Sebral mi vestu a vercajk a možná i kurt to si nejsem jistý.

Jinak s vestou lítám a doufám, že to k něčemu bude a nevyšumí to jako vše v téhle republice. Každý jen nadává ale když má proto něco udělat hned má zase plno řečí a nebo se prostě bojí.

Jinak to logo je dobrý nápad, chtělo by to něco výrazného co půjde dát za okno a bude to dobře vidět.
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od pumix »

jestli to nebude tim, ze parkuju na transe v regaci. psal jsem si s kamaradkou, jeji muz si dal vecu na folmave a kdyz se vratil nemel rezevu ....
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
tony5
Příspěvky: 6
Registrován: stř 25. úno 2015 21:29:49

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od tony5 »

zacinal jsem jako ridic po vojne v roce 1980 v te dobe jsme vsichni tahli za jeden provaz bylo nas malo zdravili jsme se a pomahali jeden druhemu plat meli vsichni stejny 2300kc nikdo nikomu nezavidel a na nikoho nezaloval za chvilku jdem do duchodu komunisti byla banda ale ridic byl pan nekdo dnes je otrok ktereho vlastni spolecensvi zbohatliku podporuji jakoukoliv akci proti jejich zvuli a vestu jsem povesil drzim palce vsem co chteji byt opet pani a damy soferi a soferky
furtnacestach
superřidič
Příspěvky: 32
Registrován: ned 08. úno 2015 21:23:21

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od furtnacestach »

Zdravím paní Helenu,

upřímně se divím, že jste na fóru. Žena mezi muži :?: vždy bude velký problém. Jinak si vážím toho, že na úkor vaší práce, máte dost času na jiné věci :lol: např. dobře radit šoférům...jen tak dál .. :geek:
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Helena »

Tady je více žen ;) .
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Foglík »

Debata hezká, ale nějak mimo téma.
Nějak se v té akci ztrácím. Bylo by možné někde vyčíst, kdo konkrétní je svolavatel této akce? Nemyslím jméno, to si můžu vymyslet jakékoli. Ale i povolání, věk, prostě něco o lidech, kteří to vymysleli a jaký s tím mají záměr.
Jestli ta akce má mít nějaký smysl, musí za ní někdo konkrétní stát, musí mít nějaký konkrétní cíl a nějakou konkrétní cestu, jak k tomu cíli dojít.
Začátek dobrý, ale mám dojem že se to mění v hurá akci všech na ksichtoknize a jako nezávislý čtenář se v tom dost těžko orientuji a dělá to na mě dojem těžkého chaosu.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Helena »

Zdeňku, pomáhala jsem Adriánovi psát článek o něm, kde se hodně zveřejnil, napsal konrétně kde pracuje a jak na tu myšlenku přišel, dobře, není to literární dílo, možná, že nám tam proklouzly i nějaké chyby, ale důležitá je ta informace. Bohužel, dodnes to není na portále zveřejněné, nechápu proč?
Odpovědět