Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Zítra je po akci a co dál?

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Helena »

Chtěla bych uvítat všechny nové uživatele fóra. Považuji Adriánovo akci za velký úspěch, podařilo se mu zmobilizovat více řidičů, než nám tady za 5 let. Chtěla bych se zeptat, jak si to představujete dál, aby se něčeho opravdu dosáhlo?
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Hugo z hor »

Helco, ja jsem tady! :-D
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Lukáš LUPR
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. úno 2015 16:58:43

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Lukáš LUPR »

Jak jsem uvedl na FB: Vesty nechat, jen tak se to trochu zcelí, později přejít na logo, které bude k dostání na Sdružení. Věřím tomu, že postupem času se členství podstatně rozšíří. Získání loga by byl zároveň příspěvek na další fungování, mohlo by to mít lavinový efekt. Ale žijeme v ČR, tak si nebudu dělat velké iluze.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Helena »

Lukáši, díky za názor!!!
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od pumix »

vite kolegove, o tomhle zdruzeni jsem vubec nevedel, proste dostal jsem na fcb pozvanku a moc se me libylo nadseni lidi, a tak jsem hledal. jenon se trosku divim lidem kteri ve stredu povesily vesty, ve ctvrtek ji sundaly, protoze jim na pasce nepribylo nic, vite tohle je beh na dlou trat. driv , kdyz jsem nekde zastavil lidi se bavili, dnes je kazdy zalezli v boude a tvari se otravene, kdyz k nemu prijdu ,ze musi stahnout okenko.... vcera krasny den a na parkovisti hloucek tri bulharu. rozkladaci sedacky a pokec. tohle my neumime. a tim by jsme meli zacit.... kolegialitou.... ne si hrat kazdy na svem pisecku....
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Uživatelský avatar
karllos
Člen sdružení
Příspěvky: 173
Registrován: sob 11. pro 2010 14:01:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od karllos »

Helčo kdo říká že akce končí ? Teď se právě začínají přidávat kolegové. Opravdu je moc lidí kteří nemají ani tucha co se děje. Proto musíme pokračovat a nenechat se odradit ;)
jezdím tak že doma čekají čtyři dušičky :-)
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Helena »

Jj, špatně jsem to nazvala, byla to ale i trochu provokace a čekala jsem na reakce, jako jsi napsal ty!!!!
Uživatelský avatar
karllos
Člen sdružení
Příspěvky: 173
Registrován: sob 11. pro 2010 14:01:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od karllos »

Jo tak Ty mě zkoušíš :lol: je škoda že se nepřipojí do debaty více lidí ale co, já jedu dál !!! Víkend sice v Německu bez připojení, ale aspoň bude čas přemýšlet. Třeba i to je další téma ,,připojení k internetu" nějaký rady, návody ...
jezdím tak že doma čekají čtyři dušičky :-)
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od Helena »

No tak třeba bude vedle tebe stát nějakej cizozemec a zlanaříš ho :). A bude svítit sluníčko, co bys seděl u internetu, běž na procházku.
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Zítra je po akci a co dál?

Příspěvek od pumix »

ja nechal vestu na zrcatku, tak uvidim v pondeli zda tam jeste bude . ale i kdyz ne. bude dalsi, mam rezervni...
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Odpovědět