Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Vyndání karty druhého řidiče

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Odpovědět
Macaris
Příspěvky: 1
Registrován: ned 01. bře 2015 21:40:19

Vyndání karty druhého řidiče

Příspěvek od Macaris »

Jezdím pravidelně v režimu dvou řidičů. Jel jsem ale jen na vykládku a tak jsem jel sám. Jenže když jsem vyjel po cca 5km jsem si všiml, že ve 2 je karta mého kolegi. Zastavil jsem a po poradě s dispečerem jsem vyndal obě karty, počkal 5min. pak zasunul už jen svoji kartu, udělal výtisk a napsal že jsem omilem popojel s kartou druhého řidiče. Nevim jak jinak tohle řešit a jet s kartou kolegi dál jsem považoval za ještě větší zlo než ji vyndat.
Může mi někdo poradit jaké má skušenosti. Myslím že moc takovích "blbců" jako já se nenajde, ale nikde se nepíše o tom co v takovém případě dělat - myslím že se s tím ani nepočítá.
Díky moc
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Vyndání karty druhého řidiče

Příspěvek od frantaemail »

Právě z takových to důvodů, je potřeba kartu řidiče vyndavat z tachografu pokaždé, když řidič odchází od vozidla na denní nebo týdenní odpočinek (nespí ve vozidle). Pak by tento případ nenastal. Ve Vašem případě stačilo vyjmout pouze kartu řidiče z druhého slotu. Výtisk v tomto případě může být proveden, ale s největší pravděpodobností nebude uznán.
furtnacestach
superřidič
Příspěvky: 32
Registrován: ned 08. úno 2015 21:23:21

Re: Vyndání karty druhého řidiče

Příspěvek od furtnacestach »

Dobrý den,

rada je jednoduchá,

no prostě nejde vyndat, tak mi to ukažte. V případě další kontroly a pokusu o kontrolu tachografu: jó Vám šla vyndat, tak vidíte, a já blbec bych jel do servisu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Budou li další potíže od kontrolních orgánů, volat na ně jejich nadřízené a ne se hned POĎELAT :!: :!: :!: Prostě není možné, být pořád připosr... kdekdo se na nás hojí, kontrolují. Neznám takový systém kontrol všeho u žádné profese :shock: Pořád se do nás někdo naváží, kontroluje, manipuluje a předstírá :roll: a mi řidiči budeme poděl..ný pořád jen co zase bude, když pojedu o minutu déle , přijedu o hodinu dříve... :lol: vždiť si to děláme pořád je horší. Oni nejsou řdiči a mi se bojíme co bude, když nevyndáme někoho kartu ? To je fakt dementní :?: Jen se bojíme všeho, zaměstnavatele, státní správa . Co pak budeme dělat za pár let? To na nás budou ukazovat a plivat jako na póvl ... a bude se řešit jak nás více trestat. Co třeba kontrola čistoty kabiny a sedaček od chlupů a fousů. Vyjde manuál, že se nesmíme ani najíst v kabině svého vozidla...
Naposledy upravil(a) furtnacestach dne pon 02. bře 2015 20:54:09, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Vyndání karty druhého řidiče

Příspěvek od frantaemail »

Doporučuji neřídit se radou uživatele furtnacestach. Dotyčný by si měl přečíst pravidla fóra.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyndání karty druhého řidiče

Příspěvek od bohousek1 »

furtnacestach - poslední upozornění - zde se každý musí řídit pravidly a slušným chováním. Pokud se to bude opakovat bude zakázan přístup.

příspěvek smažu, protože porušuje pravidla této sekce.
..:: Bohousek1 ::..
furtnacestach
superřidič
Příspěvky: 32
Registrován: ned 08. úno 2015 21:23:21

Re: Vyndání karty druhého řidiče

Příspěvek od furtnacestach »

Dobrý večer,

právě tito kluci potřebují poradit, a jít tvrdě do toho. To jsou řidiči, kteří ještě mohou něco dokázat. Jestli ale chcete dodržovat spravedlnost, tak já bych už nepodnikal. Až mi bude příkladem stát a jejich úředníci tak se podle toho budu taky chovat :!:

Nemluvím o úmyslu ale něco se musí dělat, když systém selhal. Časem zjistíte, že když budete se všeho tak vyděšený nemůžete prostě dál... nic dokázat a ty mladí kluci potřebují otevřít oči a né být při zdi srá...i :!:
Odpovědět