Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Akce 5 před 12

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od Helena »

Takže ještě jednou:
5před12.jpg


Musím vysvětlit k akci 5 před 12. Adrián se o tom dozvěděl od Aktie in de Transport. Protože má informace, že tato akce běží již ve více státech a němečtí kolegové převzali nadšeně vestovou akci, rozhodl se tuto akci také navrhnout na Sjednocení řidičů. Zdůraznil, že je to akce dobrovolná a měl myšlenku, že by se to dalo pojmout i jako boj za více bezpečnosti, označil tu akci: spěchej pomalu. Nic víc, nic míň.

K té vestě na zrcátku. Nikdo s tím problém nemá, za celý týden, kdy ta akce běží, byla jediná pokuta 20,-€. Samotná policie prohlásila, že by museli pokutovat při každém hokeji za vlajky.

Protože se tady vedení Sdružení staví k Sjednocení řidičů negativně veřejně, budu nucena také veřejně přehodnotit můj vztah ke Sdružení řidičů. A to jak na Sjednocení řidičů, tak i u Aktie in de Transport.
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od frantaemail »

Proč Aktie in de Transport má akci 5 minut před 12 a Sjednocení řidičů si k tomu ještě přihodilo 10 minut po 12 hod? Je to přeci jednotné a tak by to mělo být stejné. Nebo to je tak, aby český řidič měl alibi, že provedl 1. část dělené BP? Jinak co jsem slyšel tak už někomu ty vesty uletěly a to není správné. Pokud jde o bezpečnost, která by měla být na 1. místě, mělo by se zajistit aby ty vesty nelétaly. Pokud by nedej bože vesta ulítla někomu na čelní sklo a došlo k nehodě, tak na koho by se poukazovalo? ano správně na řidiče a organizaci, která to zorganizovala. O to mi jde. Jak jsem již několikrát psal, akce daného charakteru ano, ale musí to být zajištěno. To, že ohledně vlajek a dalších blbostí co vlajou na autech policie nekoná tak jak by měla je další věc. Ale to není nyní problém tohoto podělanýho sporu.
Uživatelský avatar
Beruška 1
Člen sdružení
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 19. úno 2015 20:35:42

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od Beruška 1 »

Zdravím vás všechny :-)
Asi už mě trošku znáte z mých komentářů chtěl bych zde reagovat na ty vesty a bezpečnost .
Souhlasím s " frantaemail " Co napsal o vestách a bezpečnosti.
Co kdyby Sdružení dalo návod jak by měla vesta být bezpečně přidělána na zrcátku.
Řidiči vesty přijali za své, tak jim říct jak by ji měli mít přidělanou aby to bylo bezpečné .
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od frantaemail »

Beruška 1: K těm vestám, není jednotný návod. Každé vozidlo má jinou konstrukci držáku zpětného zrcadla. Jde jen o to, aby vesta nebránila výhledu jak z okna, tak i pohledu do zpětného zrcadla. Další podmínkou by mělo být upevnění vesty, zde bych doporučil zajištění (upevnění k držáku zpětného zrcadla) těmito nebo podobnými sponkymi http://www.prohaccp.cz/product/100/Dete ... -200x4,5mm , rozhodně ne slabšími . Další podmínkou dodržení bezpečnosti je úplný zákaz focení a natáčení videa za provozu, a je jedno jestli řidičem nebo spolujezdcem, oba by porušovali pravidla silničního provozu.
Co jsem se díval, tak by to mělo vypadat tak nějak:
11009981_10203701201597929_1015260686209608730_n.jpg
nebo
11021057_813124812057896_9052192044345324027_n.jpg
Uživatelský avatar
Fittipaldi
závozník
Příspěvky: 10
Registrován: pát 27. úno 2015 22:09:33
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od Fittipaldi »

Já jí mám nadvakrát otočenou okolo držáku a protaženou přes otvory pro ruce takže dokud nepovolí látka vesty nemá to jak uletět leda by upadl držák zpět. zrcátka :lol:

A v SŘ ještě nejsem právě kvůli těmto rozepřím. Pořád se tady jen hádáte, chytáte se za slovo apod. Jako sdružení by jste měli jít jednotně příkladem... Takže místo těchhle veřejných dohadů by jste se měli mezi sebou konečně domluvit a jasně nastínit jak to bude dál.
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od petrw. »

Fitipaldy není se na čem domlouvat. Protože zde není žádný návrh na jednání. Prosím již týden aby se tak stalo. Většinu času jedu přes mobil a není v mých silách proklikávat a hledat na FB v tisíci příspěvků ty podstatné.
Revizor Sdružení řidičů CZ
Uživatelský avatar
Fittipaldi
závozník
Příspěvky: 10
Registrován: pát 27. úno 2015 22:09:33
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od Fittipaldi »

To chápu ale jak chcete lidi přesvědčit, že má význam se do sdružení přidat když se hádáte sami mezi sebou (Nejde mi teď ani o FB a akci vesta ale přímo o Vás jako sdružení...) a pomalu to vypadá, že za chvílí po sdružení nezbyde ani památka?


To je vážně tak těžké si udělat např. uzavřenou část fóra tam se domluvit mezi sebou kdo bude třeba jednat s Adriánem o dalším postupu? Občas mám pocit, že všichni děláte všechno a zároveň nic. Je mi jasné, že se mi to lehce kecá ale je to podobné jako když se hrají on-line hry jako Travian a pod. Prostě se jasně musí určit kdo co bude dělat, kdo koho bude případně zastupovat a hlavně musíte mít jednotný názor a své rozepře se pokusit řešit interně a né takhle veřejně. To prostě nevypadá dobře. Děláte si jen špatnou reklamu. Pak lidí co jsou na vážkách jestli se přidat nebo ne si zajdou na fórum tam si přečtou jak se hádáte a je vymalováno... Kdo Vás asi podpoří když se neumíte domluvit ani mezi sebou?
Kdo hraje hry ví jak to končí a v reálu to nebude myslím o moc jiné...
Naposledy upravil(a) Fittipaldi dne ned 08. bře 2015 14:06:27, celkem upraveno 1 x.
karelvesta
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 05. bře 2015 14:13:50

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od karelvesta »

Fittipaldi - pokud se trochu orientuji, tak tady jsou všichni v pohode, snazi se něco delat, jediny kdo tu dela rozbraje se mi zda ta Helena. ta tu jen nadava ale nic co by udelala nevidim.
Uživatelský avatar
Fittipaldi
závozník
Příspěvky: 10
Registrován: pát 27. úno 2015 22:09:33
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od Fittipaldi »

Ja nevím kdo co dělá, jsem tu krátce a mimo akci vesta jsem se ještě nedostal abych pročetl fórum. Taky proto nikoho nejmenuji a mluvím všeobecně...
pumix
Člen sdružení
Příspěvky: 94
Registrován: stř 25. úno 2015 20:31:57

Re: Akce 5 před 12

Příspěvek od pumix »

pokud chcete podporit nemecke kolegy zastavte jen na 5min. takhle je podporim i ja. ktery od pul dvanacte do jedne stojim pro obed na vykladkach ,ale zas chapu ridice co nestihaj, ze 5 minut je hrozna ztrata casu . paneboze zijeme v autech tech 5min uz nikoho nevytrhne...
jsem jen duchodce co se nejak musi uzivit , nejsem profesional. ale kdo z vas se tek narodil? takze povysene keci nepotrebuju .
Odpovědět