Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

názory a postřehy

Odpovědět
Uživatelský avatar
alfana
Příspěvky: 7
Registrován: stř 12. led 2011 13:34:07
Bydliště: Drásov

Re: názory a postřehy

Příspěvek od alfana »

Ahoj,
to je ten druhý Drásov - u Tišnova.

Jo, taky se hlasím k těm kteří se živí tím, co je baví. I když jsem to původně neplánovala a prorokování kamarádů že za tím volantem jednou skončím jsem se smála. Do firmy mě přitáhl přítel, nejdřív do kanclu. Pak odešel řidič z dodávky a šéf rozhodl, že budu jezdit já. Po roce na dodávce se začla chýlit ke konci lhůta pro profesák zadarmo, tak jsem si řekla že alespoň C., že se to třeba bude jednou někdy hodit. No majitel autoškoly mě ukecal i na E, tak jsem najednou měla papíry na kamion a sotva jsem měla vydaný profesák poslal mě šéf s přítelem na 3 týdny do Unie. Takže jsem jezdila s dodávkou - povětšinou rozvozy po ČR + D a A a občas na týden s kamionem - tady stále jako druhý řidič.

Vážně práci beru, baví mě to, snažím se dělat vše co nejlíp a stejně to nestačí. Práce na malý auta je málo, z firmy na jaře odcházím a nová práce jaksi nikde. Prostě podle většiny majitelů dopravních firem ženská za volant nepatří. :cry:
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: názory a postřehy

Příspěvek od roadtrain »

a já neberu nic vážně a jakej jsem to šikula :lol: :mrgreen:
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od martin440 »

alfana píše:Ahoj,
to je ten druhý Drásov - u Tišnova. :
taky Tě vítám mezi nás.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od mates »

nějak to tu vydechlo. sakra ženský,piště něco 8-)
člen výboru
Uživatelský avatar
Beruška
Člen sdružení
Příspěvky: 3
Registrován: pon 11. lis 2013 7:33:13
Bydliště: Benešov

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Beruška »

Zdravím.... já snad budu taky brzo žena za volantem kamionu...už se na to moc těším..jsem tady nováček a nějakým věcem ještě moc nerozumím...ale nebojte,čtu,vzdělávám se,poslouchám zkušenější... a ráda se učím novým věcem :-)
Odpovědět