Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

názory a postřehy

Odpovědět
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

Taky chtěl na inspekci? To by bylo erotický kafe!!! :D
Uživatelský avatar
majka.hornekova
Člen sdružení
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 09. črc 2009 20:09:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od majka.hornekova »

No a jaký to bylo? :lol:
Majka
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Helena »

No já blbec koukala upřeně do pletení a dělala, jako že ho nevidím. Docela by mě zajímalo, kolik to těm slečnám tak vynáší :D . Jsem se ho mohla zeptat, co? Kolik jako za 10 minut? :D
Hroch.R420
řidič profesionál
Příspěvky: 334
Registrován: pát 10. dub 2009 13:06:24

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Hroch.R420 »

To je velká móda okolo Hannoveru,stačí v těch místech sjet z dálnice na bundesku (třeba od Soltau na Braunschweig) a těch bílých karavanů na každý lesní cestě potkáte nepočítaně. A nebude to tím že by v tom kraji byla taková velká vášeň pro karavaning. :D
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

Ve Francii na lesních cestách je zas velká vášeň pro dodávking. :D
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od martin440 »

dodávking... :mrgreen: :mrgreen: :lol: novej odbornej termín ..to je jeko něco někomu dodat???třeba zboží? :shock:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Irys »

No řekněme spíš službu :D ... Stojí tam na ústí lesních cest na šousku dodávka, v ní spoře oděná lepá děva vždy s telefonem na uchu a pravděpodobně nejde na houby ani na borůvky... :D
Taky lze tak nějak předpokládat, že nákladový prostor je vybaven lůžkovou (ba přímo letištní) úpravou...
Hroch.R420
řidič profesionál
Příspěvky: 334
Registrován: pát 10. dub 2009 13:06:24

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Hroch.R420 »

Tak už vím proč se pořád Globe chlubí tím spacím prostorem s velkou postelí,on prostě provozuje dodávking! :lol:
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od mates »

:D :D :D :D :D
člen výboru
tina
závozník
Příspěvky: 12
Registrován: ned 28. úno 2010 11:05:05
Bydliště: Tachovsko

Re: názory a postřehy

Příspěvek od tina »

Ahoj kolegyním, kolegům a všem ostatním!
Tak sem jdu tedy napsat své zkušenosti po třech letech strávených v kamionu, téma karavaning a dodávking :D mne ovšem velmi pobavilo- a vlastně to obojí trochu souvisí.
Jo jo, kolem Braunschweigu a pokračování po B4 na Hamburg.. Ale víte,jak vzpomínám na karavaning a dodávking u nás, když projíždím severními Čechami nebo Plzní? Nebo když jsem nucena udělat pauzu na Rudné? I když tam se alespoň děva po vzhlédnutí do kabiny vyděsila, stydlivě(!!) :shock: :lol: usmála a pelášila pryč, to na plzeňské AS24, jsou jiné "univerzálky", když kolem projíždím mávají na mě o 106, i když vidí, že ženská :? :mrgreen: Holt moderní marketing velí nabízet, ne na zákazníka čekat :) Ale ty následky- když jsem šla jednou ráno po pauze z pumpy po parkovišti, náhodou mě z dálky zahlédl i přítelův kolega a než mě poznal,prý mu blesklo hlavou "tak už i tady se nabízí tyhle služby.." Rozesmál, ale nepotěšil..
Takže já říkám AŤ ŽIJE KARAVANING A DODÁVKING! :D
"...mě drží nad vodou převozní listiny, můj truck je ozdobou, co drtí nížiny, jsem potencionální hříčkou osudu, ale normální nikdy nebudu..." :-D (KAMELOT, Nemáme to lehký)
Odpovědět