Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

názory a postřehy

Odpovědět
Uživatelský avatar
majka.hornekova
Člen sdružení
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 09. črc 2009 20:09:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

názory a postřehy

Příspěvek od majka.hornekova »

Ahojky všem ženám za volantem i všem chlapům:-). Na základě několika ohlasů o toto téma jsme za pomoci administrátora (děkuji:-)) jsme vytvořili stránku i pro ženy za volantem a nejen pro ně. Zajímalo by mě jak muži na nás pohlížíte a také slečny a paní jaké máte zkušenosti z cest, nejen pracovní, ale i jiné...

Pro začátek abych se trošku představila. Jmenuji se Majka. Od roku 2005 jsem jezdila s kamionem převážně po evropské unii a v posledním roce jsem si vyzkoušela i práci řidičky zájezdového autobusu. Teď momentálně jsem přesedlala na pozici dispečera, který má na starosti řidiče a rozdělování práce a samozřejmě plánování jízdy a volna dle předpisů. Zjistila jsem, že to vlastně není žádná sranda a že názory a podvědomí mnohých "odborníků" na toto téma se hodně liší. Proto uvítám i vašepodněty a odkazy co se tohoto tématu týče. Občas se ještě vracím za volant páč mě to tam stále táhne a asi ještě dlouho táhnout bude:-).

Předem děkuji za vaše připomínky a názory a děkuji tomuto serveru, že mi dává možnost se vyjádřit a zjistit podvědomí ostatních:-). Pa a pěkný den....
Majka
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Helena »

No já nevím, mám strach, že se rozvine stejná diskuze jako na Liazu. Chlapi začnou psát, kde kterou řidičku viděli a jestli byla pěkná, nebo ne :roll: a víc k tomu asi nenapíšou. Já bych spíš uvítala, kdyby jsme si v ostatních tématech úplně normálně povídali, jedno, jestli chlap, nebo ženská, i tak si občas můžeme postěžovat, že třeba neuneseme kolo :? a proto ho nevyměníme. A taky riskujete, že začnu zase s erotikou :D a nevím, jestli by to tu bylo vhodný 8-) .
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od bohousek1 »

No Heleno - pokud chces erotiku tak ja ti zalozim nejake nove eroticke vlakno :-))

Jinak si myslim, ze to zase bude zalezet na vsech jak se bude tato diskuze vyvijet dal.
BTW ja kolo od kamionu taky neuzvednu :-))
..:: Bohousek1 ::..
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od Foglík »

Pokud ženská zůstane za volantem náklaďáku ženskou, je to radost pohledět a já jim fandím.
Bohužel už jsem zažil, že docela pohledná ženská zajela na parkoviště(Rozvadov). Když jsem ji ale v restauraci slyšel promluvit, bylo mě z toho zle. Byl to samej č*rák, p*ča, no prostě mluva horší jak "dlaždič" a k tomu cigareta v koutku. Bylo na první pohled vidět, že tahle ženská si potřebuje dokázat, že je vlastně chlap. Škoda
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od mates »

samozřejmně koukám jak vypadá, obdivuju, že jezdí i když nevim jestli bych takovou měl za partnerku. s malejma dětma těžko asi. nebo bych nejezdil já. jednou jsme potkal jednu od BCL s renaultem a uhejbal sem tak , že jsem to poslal málem do škarpy. krom vzhledu mě totiž zaujalo jak si pěkně jede. už to bude rok a pořád na to vzpomínám
člen výboru
Uživatelský avatar
majka.hornekova
Člen sdružení
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 09. črc 2009 20:09:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od majka.hornekova »

No uvidíme....jak to bude probíhat:-). Co se týče pneu u kamionu, tak to jsem již párkrát měnila a zvládla jsem to docela dobře:-). Problém mi nejvíce dělalo povolit šrouby, na to potřebuji asi pár kilo navíc:-)))...
Mluvit sprostě mě asi nikdo nikdy neuslyší, páč to nemám ráda, ale pokud tak někdo mluví, tak je to jeho volba, rozhodně mu za to nenadávám. Zůstávám sama sebou, snažím se být ženou, i když ne takovou "tipickou" jak by si mnohý muž představoval. Je pravda, že mnoho lidí mě vidí spíš k té chlapské stránce, ale to je věc názoru každého kdo mě zná...
Až jednou bude rodina, tak určitě jezdit nebudu. Zabírá to dost času a to v tom období nejspíš nebude mou prioritou. Stejně tak bych asi něchtěla muže aby jezdil... Když rodina, tak pohromadě:-). Sice mě to stále táhne za volant, ale je třeba postupovat ve svém životě dál a naučit se také jiné profese, které například nejsou tak časové náročné. I když, svezu se vždycky ráda a s nadšením.
Nejvetší životní potíž spíše vidím v tom, že je docela těžké najít muže, který by vedle mě dokázal rovnoceně žít. Mám pocit, že se mě chlapi svým způsobem bojí. Nejen mě, ale všech žen, které se něčím odlišují, jsou samostatné, schopné, ví co chtějí... Možná se to děje jen mě, možná v tom nejsem sama...to nevím. Každopádně je to škoda, že většina mužů dnešní doby je stále v přesvědčení, že žena by neměla dělat mužské profese. Těch co mluví o tom, že jim to nevadí a že nám fandí, ve skutečnosti to však nedokáží vydejchat, je taky hodně... většinou o tom sami paradoxně nevědí:-(.

A jaké máte zkušenosti vy? Pěkný večer...
Majka
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od bohousek1 »

No ja mam zkusenosti zatim pouze s jednou ridickou kamionu, a ta je podle me pani ridicka.

Pro ty co nevi o ktere ridicce mluvim, tak je to tato Majka. Mel jsem tu cest s ni pracovat snad asi jeden rok, mozna vice ale jsem uz stary unaveny sklerotik. :-D
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
majka.hornekova
Člen sdružení
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 09. črc 2009 20:09:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od majka.hornekova »

Děkuji za poklonu:-)...Bohoušku....
Majka
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: názory a postřehy

Příspěvek od roadtrain »

od vidění jsem znal jednu řidičku jezdila s tahačem ale jako dračice.no bohužel za nějakou dobu se zabila tuším někde u Čadce na SK :cry:
jinak ženy mají své místo za volantem nakladáků,autobusů atd.
Uživatelský avatar
majka.hornekova
Člen sdružení
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 09. črc 2009 20:09:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: názory a postřehy

Příspěvek od majka.hornekova »

Ano, tu jsem znala od vidění taky... takový je bohužel život:-(.
Majka
Odpovědět