Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Tagra - doba neznámá

Dotazy a odpovědi ohledně digitálních tachografů
Pravidla fóra
Obdobně jako v sekci Dopravní policie Vás žádáme o slušnost a konkrétní dotazy. Veškeré dohady si nechte do sekce Drbárna
Odpovídat zde budou lidé z oboru.
Dotazy zde mohou pokládat pouze registrovaní uživatelé
Odpovědět
iwettak
Příspěvky: 3
Registrován: pát 05. led 2018 10:09:03

Tagra - doba neznámá

Příspěvek od iwettak »

Zdravím,
není to dlouho co jsem se školila na program Tagra, ale protože jsem ve firmě v podstatě jediná, kdo s ním pracuje, tak se stále učím a v něčem i stále plavu..:)
Chci se zeptat, pokud má někdo zkušenost, jak zpětně řešíte, když stáhnete kartu řidiče a najdete zde dobu neznámou? Ať už v rámci jedné minuty nebo několik desítek hodin (naši řidiči byli před školením na tachograf, takže na kartu nenačítali veškerou činnost..:/).
Řešíte to pak doplňováním dokladů, kterou Tagra umožňuje nebo ručním záznamem? (ale ten už zpětně asi nevytvoříme ne?)
Moc děkuji
Iveta
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Tagra - doba neznámá

Příspěvek od bohousek1 »

Tak bud dopsat činnost zezadu na útržek pásky z tachografu, nebo pokud je to více hodin, tak vypsat Potvrzení o činnostech.
..:: Bohousek1 ::..
iwettak
Příspěvky: 3
Registrován: pát 05. led 2018 10:09:03

Re: Tagra - doba neznámá

Příspěvek od iwettak »

a to jde vyjet i zpětně jo? jsou to starší záznamy, jen bych to ráda dala do kupy, ať je to v pořádku.. :roll:
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Tagra - doba neznámá

Příspěvek od bohousek1 »

Píšu: zezadu na útržek pásky .....
Prostě ručně zapíšete činnost do formuláře na zadní straně pásky.

nepsal jsem: vyjet výtisk :-)
..:: Bohousek1 ::..
iwettak
Příspěvky: 3
Registrován: pát 05. led 2018 10:09:03

Re: Tagra - doba neznámá

Příspěvek od iwettak »

To víte, blondýna.. :D Navíc naši řidiči pokaždé netisknou po jízdě záznam z tachografu, prý to není ani povinnost, jen poté archivovat denní záznam jízdy jako takový + záznamy z tagry samozřejmě.
Odpovědět