Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Sdružení

Pravidla fóra
Jste v sekci Sdružení řidičů CZ, o.s. - přístup do této sekce mají členové sdružení, kteří zde mohou psát a registrovaní uživatelé fora a navštěvníci, kteří mohou pouze číst příspěvky.
Odpovědět
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Sdružení

Příspěvek od Tacho »

Tento boj by jsi prohrál. Bez legrace, považuje se to za velice závažné porušení. Máš kartu vydanou, tak ji musíš při řízení vozidla nad 3,5 tuny mít u sebe i když neřídíš vozidlo vybavené digitálním tachografem. To by se na to vozidlo které řídíš, musela vztahovat fakultativní vyjímka.
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdružení

Příspěvek od mates »

jasný,to bylo jen na odlehčení. a s orgány nebojuju
člen výboru
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Sdružení

Příspěvek od Tacho »

Já taky s orgány nebojuji. :mrgreen: Během toho co píšu, tak dva tuning výfuky za patnáct stovek a jeden bez řidičáku a mařenka jak vyšitá. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdružení

Příspěvek od martin440 »

karta je čistá jak včerejší slovenskej sníh :lol: :lol: přinesu ti pakl koleček aby si mohl bádat :mrgreen:

ufitíme :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) martin440 dne ned 17. bře 2013 0:01:58, celkem upraveno 1 x.
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Sdružení

Příspěvek od Tacho »

Nemám rád kolečka. :evil: Vždycky něco najdu. :mrgreen: Jako na Matesovým roztrhaným kolečku. :lol:
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Sdružení

Příspěvek od Helena »

Tak máme po valné hromadě, účast byla, jak jsme očekávali. Já pevně věřím, že by nás bylo víc, že prostě ostatním členům ''do toho něco vlezlo'', ale opravdu chtěli přijet :? . Mě ta schůze zase dala materiál k přemýšlení. Jedna strašně důležitá otázka: Co vlastně chceme? Slyšela jsem názor, že se zabýváme nedůležitejma věcma. Na hlavní stránce Sdružení je anketa: Co vás nejvíce trápí? :

http://www.sdruzeniridicu.cz/sdruzeni/

Z této ankety vyplývá, že českého řidiče nejvíce trápí výplaty. Již loni jsme se usnesli, že se budeme výplatama zabývat, i když je to v podstatě problém jednotlivce. Vždyť každý z nás je vlastním pánem a měl by znát vlastní hodnotu. Tím i každý sám rozhoduje, za kolik se ''prodá''. Vždyť nikoho nenutí podepsat pracovní smlouvu a všichni snad umíme číst? Jenže situace na pracovním trhu se vyvinula tak, že nejsou alternativy. Nebo jich opravdu není moc. Kriminální metody firem, jak vydírat řidiče, se rozmáhají čím dál tím víc. Jaké máme možnosti? To je otázka, kterou myslím opravdu vážně. Jaké máme možnosti, co je v našich silách a jaké máme prostředky, abychom situaci s výplatama změnili?

Opravdu čekám odpovědi a návrhy, postřehy a názory!!!!!!!
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdružení

Příspěvek od Foglík »

Možností moc asi není a bez tolik zatracovaných politiků to asi taky nepůjde.
Můžeme nějakým způsobem poukazovat na vysokou odpovědnost řidiče při řízení nákladního auta, ukazovat na nákladnost a složitost získání dokladů k výkonu tohoto povolání a tlačit na zvýšení, respektive uzákonění nějaké adekvátní mzdy. Tak, aby se volant stal zase prestižním povoláním.
Samozřejmě, bez politiků a masivní podpory samotných řidičů je tohle utopie :/
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Sdružení

Příspěvek od Helena »

Tak jsem si od jednoho člena Sdružení na truck-fóru přečetla:
Ano, já jsem členem združení řidičů. Ale sám sebe se ptám proč či má to význam. Tam řeší kraviny a nikdo z vedení se nezamýšlí jak členskou základnu zvednout.
Proč to ten člověk nenapíše tady a nedá hned návrh, co bychom mohli dělat lépe? :shock: Jinak je to tady:
http://www.truck-forum.cz/forum/viewtop ... 93&start=0

Já se ptám, proč někdo do Sdružení vstoupí a pak si hraje na vlastním písečku? Pořád tady žádáme o podněty a nápady, každej tu má možnosti se angažovat!!!
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Sdružení

Příspěvek od Tacho »

Heleno, kdo si tady hraje na vlastním písečku? Jinak nevím jak by prošlo připomínkování vůči sdružení.
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Sdružení

Příspěvek od Helena »

Tím vlastním písečkem myslím tu petici, co napsal ten člen Sdružení a tady o tom ani nekváknul. Romane, já kritiku přijímám, ale konstruktivní víš? Zkritizuj, co děláme špatně a navrhni řešení, jak by se to dalo dělat líp. Taky si myslíš, že řešíme kraviny? Takové připomínkování vůči Sdružení může mít jenom někdo, kdo neumí číst.

A pro všechny, kdo si myslí, že si tady děláme jenom něco pro naší zábavu. Už několik let investujeme vlastní čas a peníze v naději, že se nám podaří něco pro všechny řidiče zlepšit. Určitý kroky jsme nemohli učinit, protože nebyly peníze. Např. více členů by se dalo dosáhnout reklamou, ale ta stojí peníze. Co je ale zajímavý, při mých rozhovorech s kolegy zjišťuju, že se o nás ví. Nechtěla jsem na to upozorňovat, ale budu muset. Loni jsem pozvala jednoho německýho 'umělce na volné noze' na Truck May Day. Zaplatila jsem mu ubytování ve Vratislavicích, přivezla jsem ho z Bremerhavenu a v neděli zase odvezla, živili jsme ho tam a za to on udělal pěknou prezentaci Sdružení řidičů CZ. :

http://www.youtube.com/watch?v=-oMz3BUGaig

A teď bych chtěla, aby jste se všichni zamysleli nad tím, jestli se tady opravdu všichni zabýváme kravinama a co by tak kdo z vás pro Sdružení mohl udělat!!!!!!! Přestaňte se napadat kvůli jednomu špatně zvolenému slovíčku, a dejme se dohromady, aby jsme mohli být hrdí na to, že jsme čeští řidiči!!!!!
Odpovědět