Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

netopýr
Člen sdružení
Příspěvky: 172
Registrován: ned 29. bře 2009 21:30:28
Bydliště: kousek od Jihlavy

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od netopýr »

ondak píše:
Globe píše:a co cekas za odpovedi? jestli si neumis spocitat co te to bude stat a kolik si schopnej vydelat, nepodnikej.
Děkuji :D
Globe, pokud se v dopravě nepohyboval, nemůže si to spočítat,
Uživatelský avatar
Globe
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. kvě 2009 10:20:24
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od Globe »

tak jestli do toho chce jit i jako naprostej novacek v doprave, tak klobouk dolu... to je jako kdybych ja sel prodavat kytky treba :lol:
otes
řidič profesionál
Příspěvky: 486
Registrován: ned 15. lis 2009 6:50:20

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od otes »

no , nebo telefony... 8-) :lol: 8-)
když mám v bříšku jako v pokojíčku, nic mě nerozhodí :-)
773691118
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od Tacho »

No tak, jestli má solidního zákazníka, který mu zaručí nějak práci, tak proč ne.Jestli tomu tak není, tak upřímnou soustrast. 8-)
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od Helena »

Hm, a jak asi začíná většina podnikatelů? Já taky začala a nic nevěděla, s jedním zákazníkem, postupně získávala kontakty na další, s málo penězma, s dodávkou, co byla šrot. Je dost velkých firem, jejichž majitelé začínali s liazkou a postupně, za tvrdých podmínek, plných odříkání se vypracovali tam, kde jsou. Ondáku, nenech se odradit blbejma kecama a hlavně si dál scháněj informace, to je důležitý a ozvi se určitě Netopýrovi!!!!!!
Uživatelský avatar
Globe
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: ned 10. kvě 2009 10:20:24
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od Globe »

(ja ti radim bez nekam na rok jezdit, at poznas, jak to chodi, co se da stihnout, kolik se da vydelat, pak zjistis, jaka to je mizerie a bud to risknes, nebo se na to vykasles...a nebo si puc pul mega na dodavku, zadluz se za naftu, pak zjisti ze nikdo neplati a celej zivot to splacej, jak ti radej jini... doporucuju na truck forum vlakno "SD Sped," ktery je plny neplavcu ve vode, kteri vyvraci zname prislovi o nauceni se plavani)
Uživatelský avatar
hečr
Příspěvky: 2
Registrován: sob 30. dub 2011 15:11:04
Bydliště: WEST MORAVIA

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od hečr »

Já se taky bál začít, ale měl jsem obrovskou výhodu,... a to smlouvu na dopravu, takže jsem si jakš takš dokázal udělat představu o výdělku.
Upřímně, bez této jistoty bych to asi nerozjel.... :roll:
Dodávkáři všech zemí, spojte se!
(Miloš)
superřidič
Příspěvky: 31
Registrován: ned 26. zář 2010 19:40:39

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od (Miloš) »

Začít s novým autem je docela odvaha,já jsem koupil auto za svý a funguju tak,jak to máš v plánu Ty,10% je asi běžná provize,nicméně i když o valníku uvažuju taky,protože mám jen 4paletu,tak jsem rád,že jsem zkraje neskočil do leasingu,protože bych už asi měl na krku exekutora,první frajer co jsem s ním spolupracoval byl prvotřídní pohádkář.
Jestli můžu radit,tak Craftera asi ne,kámoš ho má a dost to žere,navíc je to drahý.Já jsem spokojenej s Masterem a pokud chceš novýho,dostaneš se na úplně jinou cenu.
(Miloš)
superřidič
Příspěvky: 31
Registrován: ned 26. zář 2010 19:40:39

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od (Miloš) »

Nehledě na to,že k tomuhle se nedostaneš,pokud někde někoho nemáš,že by někdo platil i cestu z5 se mi ještě nestalo,s bídou pořádně zaplatěj celou cestu.Dávám tomu tak měsíc 2 a asi se na to vybodnu,možná zkusím ještě ten valník,ale tohle nemá efekt,kdybych si všechno nepotřeboval zkusit sám,mohl jsem si ušetřit rok a půl zbytečnýho lítání sem tam...
Taky jezdím občas přeloženej,nicméně po těhle malejch dodávkách nikdo moc nejde,ale u 7-8 palety to asi tak růžový nebude a je to za 3 body?
Brickerr
Příspěvky: 1
Registrován: pát 25. úno 2022 9:26:47

Re: Vyplatí se ještě vůbec podnikat v autodopravě?

Příspěvek od Brickerr »

ahoj, začali jsme podnikat před 5 lety. Zatím se to vyplácí. Máme 2 kamiony, 5 dodávek, vozíme zboží Německo, Maďarsko a Nizozemí. Chlapi řidiči jsou spokojení, nějaké zázemí firmy máme (účetní, personalistka, opravář). Co se týká softwaru, vyzkoušeli jsme od excelovských tabulek přes různé appky, které poskytují i mobilní aplikace, což je dneska nutnost. Snažíme se využít co nejvíce IT zázemí, co nám finance dovolují. GPS moduly, interní chatovací aplikace pro skupinové komunikace, rozpisy tras apod. Na správu objednávek a zavážek máme aktuálně AutoCRM aplikaci. Uvidíme co situace na východě, a jak se nám ovlivní další objednávky. Máme však z toho docela obavy :?
Odpovědět