Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od Foglík »

Každé obvinění musí být nenapadnutelné, tedy podložené důkazy. Jak ale dokázat tohle?

Výběrové řízení se odjakživa vypisuje tak, aby bylo předem domluvené, spřátelené firmě co nejlépe ušito na míru a ta neměla problém s výhrou a následnou realizací. Když je to moc okaté domluví se pár dalších, které udělají křoví té výherní a ta je třeba podělí dílčími úspěchy, popřípadě tuto službu odvede jinde, v jiném státě.
Jasně, určitě se to může dít a určitě se to i děje, ale bez jasných důkazů se po nás někdo může pěkně svézt.
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od mates »

to může, to je pravda, když bude mít čistý svědomí. ok, další připomínka
člen výboru
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od Foglík »

Mates nezlob se, to nemá se svědomím nic společného. Přijde mi pošetilé, abychom jako organizace veřejně obviňovali státní úředníky ze zmanipulovaných výběrových řízení, aniž bychom to mohli nějak dokázat. To je podle mě dost tenký led na to, abychom na něj sdružení vypustili.
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od mates »

Fogl, já se nezlobim,to sem to asi špatně napsal. nikoho neobviňuju,pouze naznačuju. může se to přpesat, to je v pořádku a za připomínky jsme rád. vždyť nejsem žádnej vědátor,ani mistr světa. to svědomí bylomyšleno na ty co by si eventuelně stěžovali na naše názory. a že vyhraje 3. nejdražší??? a ostatní firmy nevstoupili ani do tendru? to jsou fakta převzatá ze zpráv čtk,to neni moje fantazie
člen výboru
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od Foglík »

Já vím. Je to k nasrání, když člověk použije selskej rozum. Mnohdy to postrádá logiku. Ale točí se v tom velké peníze, jde tam opravdu o hodně peněz. Tyhle výběrová řízení jsou už proklepnutý a nepřipravily je žádní vomáčkové. Jasně že to vypadá divně, když to vyhraje někdo, kdo na první pohled vypadá nelogicky. Ale kdyby to bylo napadnutelné, tak to nevyhraje. Dávno by podaly protest ti, co do toho vidí lépe než my a co v tom vidí, nebo už přímo mají peníze. Maj na to haldy právníků.
Proto si myslím, že když to je napsané takhle, mohl by se někdo po nás svézt, že označujeme za podvod něco, co je prověřené a proběhlo dle "zákona".
O to mi jde.
Možná by bylo lepší napsat to nějak jako laickou otázku, nevím.
Něco jako - ať nám někdo rozumně vysvětlí, proč vyhrála firma, která na první pohled není pro stát až tak výhodná atd, atd.... Firma ta a ta se na první pohled zdá výhodnější a má zkušenosti atd. atd....
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od mates »

zděnku, výběrový řízení třeba na hasičský vozidlo se napíše konkrétně na jednu věc,kterou ty ostatní značky, výrobci nemaj.
oprava silnic, uvedu ač nerad, hele čus tondo jak to jde? jo dobrý milane co potřebuješ? hele tady máme pro kraj XY dělat opravu silnice, cca 3km, mam tam 3.5mega...ukaž hm jo hele tak já dávám 3.8mega a dohodim ti značkaře jo? jo jasný. u standy jsi byl? no byl dal 4.2mega. no tak vidíš, hele my budemem dělat vedle za měsíc přeložku u obchvatu tak jáí se stavim . jo zastav se nadhodíme.... 8-)
člen výboru
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od martin440 »

jjj a to jsi to nerozved do detailu.....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
roadtrain
řidič profesionál
Příspěvky: 923
Registrován: úte 14. črc 2009 18:27:28

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od roadtrain »

no a pokud nemáš důkaz můžeš si sněma dát kafe a jít o chalupu vedle
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od mates »

jako neříkám roade, že ho mám,jen jsem nastínil....
člen výboru
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: rozpracováno mýto, opravy , výstavba

Příspěvek od Hugo z hor »

Foglík píše:Já vím. Je to k nasrání, když člověk použije selskej rozum. Mnohdy to postrádá logiku. Ale točí se v tom velké peníze, jde tam opravdu o hodně peněz. Tyhle výběrová řízení jsou už proklepnutý a nepřipravily je žádní vomáčkové. Jasně že to vypadá divně, když to vyhraje někdo, kdo na první pohled vypadá nelogicky. Ale kdyby to bylo napadnutelné, tak to nevyhraje. Dávno by podaly protest ti, co do toho vidí lépe než my a co v tom vidí, nebo už přímo mají peníze. Maj na to haldy právníků.
Proto si myslím, že když to je napsané takhle, mohl by se někdo po nás svézt, že označujeme za podvod něco, co je prověřené a proběhlo dle "zákona".
O to mi jde.
Možná by bylo lepší napsat to nějak jako laickou otázku, nevím.
Něco jako - ať nám někdo rozumně vysvětlí, proč vyhrála firma, která na první pohled není pro stát až tak výhodná atd, atd.... Firma ta a ta se na první pohled zdá výhodnější a má zkušenosti atd. atd....
Souhlasím s Foglikem, že by to chtělo napsat spíš jako otázky. Sice snad všichni víme jak to chodí, ale bez důkazů někoho napadnout je hra na hodně tenkém ledě.
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Odpovědět