Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Zákon o zbraních

Otázky pouze na oblast nákladní a osobní dopravy - přeprava zboží a osob, kabotáž
Pravidla fóra
Žádáme o naprostou slušnost a věcnost v této sekci, jde nám všem o to, aby tato spolupráce vydržela. Veškeré příspěvky, které nebudou k věci, budou přesunuty do jiné sekce nebo smazány.
Na jiný okruh dotazů zatím nemáme zajištěného garanta, proto se prosím držte jen témat zde uvedených.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Zákon o zbraních

Příspěvek od Helena »

Jeden kolega mi vyprávěl, že dostal v Německu pokutu za zavírací lesáckej nůž. Trochu jsem se optala a zjistila, že v Německu na veřejnosti můžeme používat nůž, kterej má max. 12 cm délku ostří. Chtěla bych se zeptat, jak je to v Čechách. Protože asi každej řidič, co tráví více dní ve vozidle, má taky sebou něco na krájení.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Zákon o zbraních

Příspěvek od martin440 »

jak je to v čechách nevím, v DE mi už dříve nůž německá policie zabavila, právě, že měl více než těch 12cm (s protokolem) bez problému a v klidu a pohodě, a to sem ho kdysi koupil právě v DE :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Odpovědět