Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

povolení

autobusy , tramvaje , trolejbusy ....
Odpovědět
Uživatelský avatar
majka.hornekova
Člen sdružení
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 09. črc 2009 20:09:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

povolení

Příspěvek od majka.hornekova »

Ahojky, slyšel jste někdo něco o tom, že řidič musí mít nějaké pracovní povolení k tomu, když začíná přepravu např v Německu a končí také v Německu? Díky za každou zprávu:-). Pěkný den Majka
Majka
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: povolení

Příspěvek od martin440 »

já ne
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
majka.hornekova
Člen sdružení
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 09. črc 2009 20:09:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: povolení

Příspěvek od majka.hornekova »

Děkuji:-)
Majka
Uživatelský avatar
Jinni.H
Člen sdružení
Příspěvky: 120
Registrován: ned 26. dub 2009 10:16:14
Bydliště: Benešov

Re: povolení

Příspěvek od Jinni.H »

Kdysi dávno, když jsme ještě byli mimo EU muselo být povolení ministerstva dopravy daného státu podobné jako u kamionů pokud řidič z CZ nabíral lidi v D a zas je tam vykládal.
Znal jsem několik řidičů z vaší firmy a vím, že se to obcházelo různými kličkami (např. náhradní vůz v případě poruchy, apod.).
Ale toto je už 10 let zpátky. Už to tak dávno není.
Teď, když jsme v EU, tak vůbec nevím. Už jsem z autobusové dopravy dlouho pryč.
Ale myslím si, že pracovní povolení by mělo být pro toho, kdo je zaměstnán v D a ne pro zaměstnance CZ firmy.
Ale jak říkám, na 100% to nevím. To je jen úvaha.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: povolení

Příspěvek od martin440 »

myslím, že to bylo něco jiného .. tato přeprava byla možná za dodržení podmínky, že vůz ..naložil v D pak jel přes CZ (místo země příslušnosti) a pak zase do D stačilo aby se "otočil přes hranici a k tomuto bylo tzv. třeti-zemní povolení pokud jsem to pochopil správně...
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Odpovědět