Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Praha se blíží kolapsovému stavu

zde můžete napsat svoje názory
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od Děda »

Zajímalo by mě, proč posíláte řidiče neznalých poměrů po objízdných trasách, na kterých jsou také omezení a na jedné dokonce zákaz jízdy pro vozidla nad 7,5t?

S největší pravděpodobností se autor článku podíval do mapy a napsal to co napsal.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od bohousek1 »

Děda - to se omlouvam, a muzes mi zde prosim napsat, kde je to omezeni? Abych to tam dopsal?
Diky moc. Je možné, že ty znacky tam dali dodatecne.
..:: Bohousek1 ::..
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od Děda »

M. Boleslav Mělník je už víc jak tři měsíce pro vozidla nad 7,5tuny uzavřená, objízdná trasa vede z MB směr Č.Lípa a u obce Zahrádky po silnici č 9 do Mělníka, navíc na té objíždce jsou taky omezení a co jsem slyšel tak ze Slaného k Dálnici D8 jsou taky stavební práce a i uzavřená silnice, ale to si nejsem 100procentně jistý.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od bohousek1 »

OK diky - doplnim to.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od mates »

Dědo, omlouvám se, je to moje chyba. stačilo mě to napsat na icq. nikdo není vševěd. mimo to na tom icq svítíš skoro každej den on line. asi je to takhle smysluplnější.
člen výboru
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od Děda »

Mates, to mě nenapadlo, já jsem ani nezjištoval kdo to psal, ale beru to tak, že než něco napíšu, tak si nejdřív ověřím jestli to tak je, no nic.

Jinak přes Pha jsem jel ve sředu kolem 15h a zdržení jsem měl cca 15 minut a to je jen čekání na semaforech. V pátek bych jet nechtěl.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od mates »

Dědo, já když sem to zjistil tak už bylo pozdě. jde mě jen o to, že na problém se dá upozornit i jinak, nikdo neni dokonalej. ty jsi to udělal způsobem sobě vlastním.
to že jsi projel za 15min,... bylo skoro celý týden a takový pátky do cca 13h jsou ve směru plzeň průjezdný i mimo prázdniny.
člen výboru
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od Děda »

Mates, to proč jsem o omylu v článku napsal sem nehodlám komentovat,

to o tom zdržení, mělo být jako povzbuzení pro ostatní, že to vždy nemusí být tak hrozné, a vím, že v pátek směr na Mladou Boleslav a Poděbrady stojí za .... Prostě se to musí odstát, protože se s tím nic nedá dělat.

Jinak mě se nikdo omlouvat nemusí, důležité je, že se uvedou ověřené informace.

Jelikož jsem tímto směrem v posledním týdnu nejel, nevím, jestli se na uvedené objížďce něco nezměnilo. To by zde mohl doplnit někdo kdo trasu Mělník MB projel.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od mates »

ok Dědo v pohodě.
člen výboru
David29
řidič profesionál
Příspěvky: 88
Registrován: sob 10. říj 2009 23:29:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Praha se blíží kolapsovému stavu

Příspěvek od David29 »

Musím konstatovat, že obyvatelé Prahy 4 Spořilov, sepisují petici, pro zákaz vozidel nad 12t na Spořilovskou spojku.. Docela mě zajímá, k čemu to bude...
Řidič skupiny Bé, toužící po C+E s profesákem

Iveco Daily Cargo 3,5t
Odpovědět