Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Naše bezpečnost na cestách

Odpovědět
Uživatelský avatar
Helena
řidič profesionál
Příspěvky: 1267
Registrován: sob 25. dub 2009 12:09:14

Naše bezpečnost na cestách

Příspěvek od Helena »

charon píše:nazdarek lidi.predem se omlouvam jestli neco zvoru,ale na takovem to foru sem vubec poprve,tak prosim o schovivavost a o radu pokud se tak stane,diky. rad bych se zeptal vsech dalkaru na nazor ochrany vlastni bezpecnosti na odpocivkach v noci nebo kdyz zastavi kdekoli protoze sou "vyjety". co delate kdyz zjistite ze se vam nekdo dobyva do dodavky nebo dupe po navesu? vozite s sebou nekdo nejakou zbran? od klacku po pistoli? jednu skusenost uz mam a v tu chvili sem zapomel i dychat. vim ze sem toto tema nepatri ale nevim kam jinam to napsat.dik y za kazdou odpoved.
Asi by jsme se tu měli v první řadě bavit o zákoně o zbraních. Jedna policajtka mi doporučila, vozit sebou nějakej velkej klacek. Takže to asi jako zbraň neplatí. Jinak nože do délky ostří 12 cm. To by bylo asi pro případ, že by jsme se opravdu museli bránit. Já si myslím, že lepší je prevence, snažit se, aby k tomuto vůbec nedošlo, takže vybírat si bezpečná parkoviště, např.
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Naše bezpečnost na cestách

Příspěvek od Foglík »

Myslím, že s touhle radou bude kdekdo souhlasit.
Vykašli se na hrdinství se zbraní v ruce.
Tvůj život a zdraví nevyváží žádná záchrana sebevíc drahého zboží.
Jinak to co píše Helena, vybírej si k parkování místa, kde se cítíš bezpečně.
CErin
řidič profesionál
Příspěvky: 57
Registrován: ned 01. lis 2009 18:49:47

Re: Naše bezpečnost na cestách

Příspěvek od CErin »

Souhlasím, vydal bych jim asi to, co chcou.. Z parkování v ČR i venku nemám nikdy dobrej pocit.
benjaaa
Příspěvky: 1
Registrován: ned 21. črc 2013 13:53:17

Re: Naše bezpečnost na cestách

Příspěvek od benjaaa »

Parkovat pouze na parkovištích kde je více aut, neparkovat nikdy u lesů kde je třeba jen jedno nebo dvě auta a podobně..

Prevence je vždy první krok, kterým by se každý měl řídit.
Osobně pokud někde spím, tak jsem si udělal jednu diodu na 9v BAT, která mění barvy, mám zataženo dole (spím nahoře) a dole mi svítí a mění barvy dioda jak kdybych koukal na film. Ještě jsem neměl problém.
Pepřový sprej je základní výbavou bohužel člověk ho někdy ani nestihne použít ;-)
Odpovědět