Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

AXA - assistance (drbarna)

Příspěvky, které nejsou k věci jsou přesouvány sem.
Zde neni možnost přispívat.
Pravidla fóra
ZDE NELZE ODPOVÍDAT.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od martin440 »

mě zatím běží daska bohužel , něco za mě řeší ,mám kompletní pojisku i na rodinu a pod.... uvidim, co "vyřeší" případně přelezu
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
sibr
1. napomenutí
Příspěvky: 246
Registrován: úte 25. kvě 2010 10:38:05

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od sibr »

Zdá se mi zavádějící tvrdit že DASka, nebo AXA pomůže vyřešit problémy.
Přesnější je: z pojištění vám bude zaplacen váš právník, soudní výlohy, případně poskytnuto předběžné poradenství.
Pokud, ale řidič pouze cítí nějakou křivdu a nezná svoje práva, tak mu i právník jen těžko najde řešení..
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od bohousek1 »

Sibr - nezlob se ale co chces rici?

Sam neporadis co ma ridic delat a kdyz je tu alespon sance, že se te zastane pravnik, tak pises, ze je to taky blbost?

Nerouzumim tomu co vlastne chces?
..:: Bohousek1 ::..
sibr
1. napomenutí
Příspěvky: 246
Registrován: úte 25. kvě 2010 10:38:05

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od sibr »

Bohoušku-takhle jsem to určitě nemyslel.
Pojištění právní ochrany je super a určitě nezbytná věc pro každého řidiče.
Bez pojištění se k právu nikdo nedostane. Na předpokladu že se řidič dříve vyčerpá z peněz za soudní poplatky, než všechny odvolací soudy dojdou ke konečnému rozsudku je všechno bezpráví a zneužívání založeno.
Stačí se podívat na kauzy insolvenčního soudu, které jsou dostupné na netu. Poškození řidiči májí většinou oprávněné nároky, ale soudy věc zastaví z důvodu nesprávné či neúplné formulace podání.
Jen jsem chtěl zdůzaznit, že pokud poškozený sám neví na co má nárok, tak neví co žalovat.
Sami na těchto stránkách vidíte jak těžké je najít jednoznačný výklad jakéhokoliv problému.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od bohousek1 »

Ano to vidime, proto se snazime, aby si ti ridici udelali alespon to pojisteni aby se jich nekdo zastal.
Prave ze jsou ty nejednoznacne vyklady, tak se nikdo bez pravnika neobejde.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
mates
Admin
Příspěvky: 2802
Registrován: ned 29. bře 2009 12:21:45
Bydliště: Praha 602 239 042
Kontaktovat uživatele:

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od mates »

člověk je rád za každou radu i z CSPSD
člen výboru
netopýr
Člen sdružení
Příspěvky: 172
Registrován: ned 29. bře 2009 21:30:28
Bydliště: kousek od Jihlavy

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od netopýr »

pro síbr- mám Dasku, ale myslím, že AXA umí stejné, v zahraničí jsem měl problém, zavolal jsem na centrálu DAS - řekl jsem o co jde a paní mi hned dalala číslo na právníka, tomu jsem to převyprávěl znova, on položil pár otázek a hned mi řekl co musím udělat a co naopak udělat za žádnou cenu nesmím, vysvětlil na co mají a nemají právo oni a na co mám právo já. Po 3 hodinách na policii mě dovezli naštvaně zpět k autu, já po dojezdu domu vše naskenoval a odeslal na DAS, během dne se mi ozvala už právnička ze zahraničí, chtěla plnou moc a další fotky...... ve finále po dvou stáních, ke kterým jsem nemusel bylo z pokuty 2000Eur zastavení stíhání pro nemožnost dokázat, že za událost nesu odpovědnost .
A to jsem na začátku taky nevěděl nic, ale právník z DASky věděl a hned řekl co a jak, prostě super služba za ty peníze.
sibr
1. napomenutí
Příspěvky: 246
Registrován: úte 25. kvě 2010 10:38:05

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od sibr »

netopír-souhlasím,
můj příspěvek jsem asi napsal hodně nejednoznačně. Myslel jsem na případy kdy řidič prostě nedostal od zaměstnavatele mzdu. Tam je lepší vědět co vše řidič může a chce požadovat.
netopýr
Člen sdružení
Příspěvky: 172
Registrován: ned 29. bře 2009 21:30:28
Bydliště: kousek od Jihlavy

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od netopýr »

prosím - netopýr
i v případě, že nedostane mzdu stačí zavolat a domluvit se s právníkem kterého ti doporučí , ten dobře ví co potřebuje od řidiče dostat aby měl šanci, tady je veliká výhoda, že tě AXA nasměruje na právníka, který v tom daném problému umí chodit, takže se ti nestane, že se obrátíš na někoho kdo sice je právník, ale řeší jiné spory
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: AXA - assistance (pojištění právní ochrany a pracovní právo)

Příspěvek od frantaemail »

Souhlasím s netopýrem , pokud je někdo pojištěný u jedné zde jmenovaných pojišťoven tak stačí nahlásit daný problém a o radu co a jak včetně zastoupení ve sporu je věcí pojišťovny.
Odpovědět