Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Dotazy ke stravování

Disluze o zdravém životním stylu, stravování na cestách, obezitě a hubnutí
Pravidla fóra
Prosíme o slušnost, na dotazy zde odpovídá odbornice na zdravou výživu.
Uživatelský avatar
FR1GTX
Člen sdružení
Příspěvky: 175
Registrován: pon 29. lis 2010 15:35:29
Bydliště: Brno

Re: Dotazy ke stravování

Příspěvek od FR1GTX »

Co se týká perlivé vody na kafe,tady bych s Vencou trochu nesouhlasil....vařím kafe v kávovaru zásadně z balené perlivé vody a to jak z důvodu toho,že je chuťově lepší tak i z toho,že se tolik kávovar "nezasírá" vodním kamenem.Ženský z jedné skupiny,který se mnou jezdí pravidelně jednou povídají:My se vždycky nejvíc těšíme na to tvoje kafe,jak ty ho vůbec děláš?Máme v práci stejný kafe,i stejnou smetanu do něj co máš a furt neni tak dobrý....Když jsem jim řekl,jestli ho zkusili uvařit z perlivé vody tak na mě čučeli jak z jara 8-) Samozřejmě je potřeba nechat vodu zabublat aspoň na 85-90´C.
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ke stravování

Příspěvek od Irys »

Souhlas, nejlepší kafe je z perlivé vody, taky udělá nádhernou pěnu. Pozor, nezaměňovat perlivou vodu s minerálkou, tam je to o něčem jiném! :D
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ke stravování

Příspěvek od martin440 »

nesmíme ovšem zapomenout, že kafe je hned po "vytvoření" velice horké a tudíž ke konzumaci nevhodné, proto je třeba použít "vhodný chladič" nejlépe z plzeňské městské části Božkov ;) po aplikaci je kafe nejen krásně voňavé ale i velmi pikantní :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
FR1GTX
Člen sdružení
Příspěvky: 175
Registrován: pon 29. lis 2010 15:35:29
Bydliště: Brno

Re: Dotazy ke stravování

Příspěvek od FR1GTX »

Za mě teda Božkov jedině do grogu...každopádně ten moc zdravej ani dietní neni,takže bysme ho tady raděj neměli probírat :)
Uživatelský avatar
milda
závozník
Příspěvky: 10
Registrován: ned 13. lis 2011 12:29:24
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ke stravování

Příspěvek od milda »

Natocim do flasky pitnou vodu a je to
Dobře dojeď.
lalvani
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. dub 2012 14:47:32

Re: Dotazy ke stravování

Příspěvek od lalvani »

Děkuji za reakci,myslela jsem to dobře.Přeji hezký den Hanka Z.
Naposledy upravil(a) lalvani dne stř 25. dub 2012 19:04:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ke stravování

Příspěvek od bohousek1 »

Pro Lalvani - Vaše nabídka už je hranici komerční reklamy, nikde na Vašich všech webových stránkách jsem se nedozvěděl co vlastně nabízíte. Máte mraky stále se podobně opakujících webových stránek, které jsou si podobné a připomínají mi reklamu na her......life.
Toto si myslím sem nepatří. Pokud chcete opravdu řidičům nějak pomoci, tak jim poradte jídelníček, druhy stravy apd.

Ale prodej komerčních produktů zde zdarma reklamovat nebudeme. Pokud máte zájem, může na všech našich stránkách běhat Vaše reklama - banner 468x60. Ovšem za poplatek.
..:: Bohousek1 ::..
Pepino 68
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. čer 2013 13:18:29
Bydliště: Chrást nad Sázavou

Re: Dotazy ke stravování

Příspěvek od Pepino 68 »

Ahoj všem. Jezdím pouze do Itálie a každému doporučuji vodu z pramene na parkingu Noslach. Je to 6 km před Brennerem.Chuťově výborná a kafe j z ní taky špička. :P
Odpovědět