Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Problém ze STONERIDGE

Dotazy a odpovědi ohledně digitálních tachografů
Pravidla fóra
Obdobně jako v sekci Dopravní policie Vás žádáme o slušnost a konkrétní dotazy. Veškeré dohady si nechte do sekce Drbárna
Odpovídat zde budou lidé z oboru.
Dotazy zde mohou pokládat pouze registrovaní uživatelé
Odpovědět
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od Tacho »

Vložil jsi špulku do tacho správně :?: Toto co píšeš, spíš vypadá jako když jsi ji dal obráceně 8-)
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od Irys »

Tachograf se zase vyznamenal - zničehožnic za jízdy vyplázl kartu a začal po mně házet hlášky jako Porucha tachografu, Jízda bez platné karty... Bylo to na dálnici, tak se ani nedalo hned zastavit, pakárna. Pravděpodobně jde o stejnou zlomyslnost, kterou mi udělal během toho roku, co spolu válčíme, už dvakrát - ale to se to stalo během denního nebo víkendového odpočinku, teď se s tím trefil do jízdy. Nečekám ani, že by mi to mohl někdo vysvětlit, spíš upozorňuju, že se to prostě může stát. :evil:
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od bohousek1 »

TO je síla :-(
Ja bych laicky doporucil hned navstevu servisu, kde bych tuto situaci popsal a pak pri kontrole dokladal, ze to byla vada tachografu - viz servis.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od frantaemail »

Irys. jediné vysvětlení které mně napadá je JE TO ŠMEJD NEVYZPYTATELNÝ. Vyškubnout a výrobci omlátit o hlavu až by z toho šroubky lítaly.
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od Irys »

No asi tak, Franto. A to si myslím ještě, že jsem to s tímhle typem celkem vyhrála, ty starší dělají ještě horší věci, aspoň co tak tady čtu. :roll: Toto není moc často a nezakládá to vyloženě podezření na podvody, protože to je zjevná minela. Sice bych asi mohla navštívit servis, ale na 99,9999% tam žádnou závadu nezjistí, tutově ho nevymění a i kdyby vyměnili, kde je záruka, že bude ten druhý lepší? Nikde.
martin440
Člen sdružení
Příspěvky: 1610
Registrován: ned 29. bře 2009 13:04:25
Bydliště: in Westböhmen..pevná hráz socializnu
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od martin440 »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: českej servis "vřele" doporučuji... od dostane každej max takovejhle elaborát, kterej se nikde nedá použít....a to jsem prosím dostal po ofico dotazu a žádosti o vyhodnocení chyby tacho (stonekurw-starší typ) takže na českej servis bych vubec nespolíhal....jsou to naprostý šmejdi, navíc jim tenhle paskvil sesmolit trvalo 3 týdny!!!!!! a pro info magnet tam nebyl a nebude..... a min 5 měsíců před tou chybou tam taky nikdy nebyl...

bohužel neznámej šmejd elektronickýho původu zavinil,že to nemužu naskenovat ani ani ani prostě to stávkuje ..tak dodám časem....možná sem to už kdysi někam dával ale nevim kam....každopádně Fa Hale což je autorizovaný service pro CZ se v mém případě ukázala jako naprostý diletanti ve smyslu zákazníku..firmo..a řidiči ..vyližte si a plaťte
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí... http://www.funradio.fr/playfun# je lepší se pokusit aspoň o něco, než nedělat vůbec nic
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od Irys »

Tak ten můj zmetek dolítal. Posledním kouskem bylo, že fingoval závadu řídící jednotky:
Obrázek
Ale v MAN servisu to prokoukli a už letí ven a dávají tam nový. :mrgreen:
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od frantaemail »

Irys, chtělo by to ale Siemens a ne ten zkur.... tentonoc.
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od Irys »

Franto já jsem ráda, že mají vůbec nějaký, který mi tam můžou namontovat okamžitě. Domluvila jsem si taky aby ho nastavili rozumněji, než byl ten původní, tak uvidím. On by jinak nebyl tak zlý, všechny ty problémy pramenily ze skryté poruchy, která se odhalila až teď. A navíc se nechci zas učit siemens, když jsem se pracně naučila stoneridge. ;)
V podstatě jsou ty moje příspěvky tady varováním pro ostatní - když vám bude dělat to a to, máte ho v poruše a trvejte na výměně. I když to se lehko řekne, stojí 12 litrů. :(
Uživatelský avatar
Irys
Člen sdružení
Příspěvky: 363
Registrován: ned 29. bře 2009 15:03:21
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém ze STONERIDGE

Příspěvek od Irys »

Tak bohužel rozumnější nastavení neklaplo - chtěla jsem, aby mi po vypnutí zapalování nenaskočila postel, ale kladívka - slíbili, ale neudělali. Tak musím furt jak magor - klíček do první polohy, přepnout na kladiva, klíček vypnout. A teď nevím, jestli se mám zlobit na servis nebo na Stonridge. :evil:
Odpovědět