Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Bylo nebylo ? Bude nebude

zde můžete napsat svoje názory
Odpovědět
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od bohousek1 »

Vilda - cili pokud se ty dostanes na forum, tak je to sdruzeni 4 lidi, protoze nikdo jiny se tam nedostane.

Ze komunikujes s Otou - je sice hezke, ale meli by jste komunikovat s ridici.

Ze nam do valne hromady nic neni? To si nejsem tak jisty, ale chteji to vedet Vasi cleni a tem tvoje odpovedi asi stacit nebudou. Ze Vam chybi penize? To se ani nedivim, kdyz se chovate jak se chovate.

Vis Vildo, ono to neni jen o funkcich a mistech ve vyboru, prace pro lidi, znamena hlavne praci, praci a zase jenom praci.
Ohledne penez : na co je prosimte potrebujete? Podivej na nas server, vse si financujeme ze sveho, letaky na kamionshow byly taky vlastni penize. Ale muzu rici, ze se o nasem serveru vi, a lidi sem zacinaji chodit. Mame tu informace pro ridice a snazime se jim pomahat alespon radou. Vic nepotrebujeme.
Tak mi ukaz Ty, za co tak utracite, ze nemate penize?
..:: Bohousek1 ::..
vilda
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: stř 15. dub 2009 16:05:07

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od vilda »

Bohoušku, ty jsi tady nonstop a asi máš nějakou rentu nebo já nevím ani odkud jsi.
Například je třeba zřídit kancelář, ale v té kanceláři musí být člověk aspoň v pracovní dobu a ten člověk tam nebude zadarmo, protože musí jíst, ale možná sis myslel, že to jde i zadarmo.
Já mám na to jiný názor, jak máme být profesionální, když si někdo neustále myslí, že je všechno zadarmo. Sdružení funguje, ale když se například vrátím po 6 týdnech z práce a ostatní už taky, tak ať počítám jak počítám, vše půjde miniaturním tempem.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od bohousek1 »

Ano mas jiny nazor - to ti nikdo nebere.

Ano jsem bez prace - tak sedim doma :-))

Jinak na co potrebujete kancelar? Kdo k Vam chodi? Co tam ten clovek bude delat?

Vildo - staci jen komunikovat s lidma - je to zadarmo. My taky nemame kancelar a jedeme, lidi sem chodi.
Je to o chuti pracovat a ne vydelavat. Zavrit forum pro par "vyvolenych" je opravdu uz podriznuti te posledni slaboucke vetvicky co na tom kericku sdruzeni jeste zbyla.

Cili Vildo, jestli tvoje nazory zastupuji tech par vyvolenych, tak Vam preji krasnou kancelar v Parizske ulici v Praze, kde bude sedet jeden clovek, urcite bude mit i recepcni, aby mu posilala ty zastupy lidi poporade. Pak se prijdu podivat, jak se mate dobre. :-))
..:: Bohousek1 ::..
vilda
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: stř 15. dub 2009 16:05:07

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od vilda »

Ten člověk možná nebude jen jeden, možná to bude celý výbor a například bude prosazovat naše cíle veřejně a nezávisle na internetu, takto v minulosti vzniklo dost sdružení a nepotřebovali internet. Říkám to proto, že přes internet nás zatím nikdo moc nebere vážně.
Pokud si vzpomínám, tak ten kancl požadoval i Foglík, jinak Ti Bohoušku děkuji, že nám tak přeješ, protože mně už štvou vlády co říkají, že budeme muset vynechat své ideály.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od bohousek1 »

Vildo, promin ale ted jsi me po dlouhe dobe tak rozesmal, ze me boli i bricho :-D

citace :

Ten člověk možná nebude jen jeden, možná to bude celý výbor a například bude prosazovat naše cíle veřejně a nezávisle na internetu, takto v minulosti vzniklo dost sdružení a nepotřebovali internet. Říkám to proto, že přes internet nás zatím nikdo moc nebere vážně.


Muzes mi prosim vysvetlit, jak bude ta "sestava" v te kancelari prosazovat Vase cile? Notabene bez internetu?
Vildo - dnes je internet zacatkem vseho, bez nej neexistujes a hlavne je to zadarmo.
Uz se nedivim, ze nemate penize a ani lidi, kdyz planujete velkou kancelar kde budete sedet a cekat, zda nekdo nahodou neprijde do Vasi kancelare.

Ano pokud je funkcni sdruzeni, ma velkou clenskou zakladnu, tak pak si muze dovolit kancelar a pracovnika, ktery bude sedet na telefonu v kancelari. Ale pokud ma sdruzeni 4 cleny - kteri spolu komunikuji a ostatnich 30 kteří nevi vubec co se deje tak je kancelar naprosto zbytecna. Jedine ze je to teple mistecko pro uklizeni nejakeho cloveka a zajisteni jeho prijmu na ukor cinnosti sdruzeni.

Vildo, pokud chces opravdu pomahat ridicum, tak zacni neco delat, klidne nam muzes pomahat, kazda pomoc je vitana.
Co jsi vlastne pro ceske ridice udelal Ty? Jak jim jako clen vyboru pomahas? S cim se na tebe muzou obratit?

Ano je to hodne otazek ale myslim si ze jsou dost podstatne.
Ted musim jit neco delat, abych nezakrnel. :-)
Hezky den.
..:: Bohousek1 ::..
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od Foglík »

:lol: Tak nejdřív to měla být valná hromada s televizním přenosem a populárním moderátorem :lol: teď zase kancelář s placeným místečkem pro výbor sdružení :lol: :lol:
Já se musím smát. Tohle, a bez spoonzorů, jo :lol:
A nebo někdo bude sponzorovat přípravný výbor čtyř lidí, kteří nekomunikují se svými členy?

Vyjádření "Vildy" i odpověď pana Matějčka, kterou mi dnes zaslal mailem na moje otázky, ukazují jen na diktát pomyslného výboru ostatním členům. Srovnávání se s politickými stranami a ostatní vyjadřování na mě dělá dojem, že členům přípravného výboru jde více o politické ambice, než o pomoc řidičům. Žádná kolektivní práce. Vlastně žádná viditelná práce. Sdružení se potýká s problémy, o kterých jeho členové nic nevědí. A za vše opět mohou minulé přípravné výbory.
To, že sdružení nefunguje, že se neprosazují jeho cíle, to není zásluhou žádného přípravného výboru, ale celkovým nastavením podmínek v tomto sdružení, kdy vše je postaveno na jednom člověku a jeho vůli. To zpoždění zapříčinily právě jeho výpadky v komunikaci se členy. Na principu kolektivní práce občanské sdružení přece funguje.
Předmět: Otázka k činnosti sdružení
Datum: 28.6. 2009, 19:49 - před 10 dny
Při vstupu do sdružení slibovalo sdružení nějakou činnost. Od založení sdružení uplynul již rok a čtyři měsíce a stále ještě neproběhla ustavující schůze. Rovněž o jakékoliv činnosti sdružení nemají členové žádné informace. Na žádné kamionshow pořádaných po celé republice se sdružení neprezentuje, ačkoliv toto slibovalo.
Může mi někdo z přípravného výboru podat informace k činnosti sdružení? Jestli se chystá valná hromada a její předběžný termín, jakou činnost v současné době sdružení vyvíjí a proč se neúčastní žádných prezentačních akcí?
Děkuji Zdeněk Vogeltanz

Předmět: Re: Otázka k činnosti sdružení
Datum: 8.7. 2009, 07:27 - dnes v 07:27
Nejprve se omlouvám za pozdní odpověď.
Vzhledem k činnosti přípravných výborů v minulosti dostalo SPŘ velké zpoždění při realizaci svých plánů.
V současnosti se ale potýkáme s mnoha problémy znovu, což práci opět brzdí. Probíhá diskuse a úpravy stanov, které budou členům navrženy.
Po jejich dokončení není problémem svolat valnou hromadu.
Na poslední kamionshow sice členové přípravného výboru byli, ale prezentovali sami sebe a svůj názor,
taktéž pak stránky, na kterých publikují nejen lži, ale i nám ukradený nápad.
Za toto se omlouvám, ale o této činnosti zajisté mnoho víte sám.
S pozdravem, za SPŘ ČR, Otakar Matějček
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od Foglík »

:lol: :lol: Já si to pročítám znova a znova :lol: :lol: . Bohoušku, už mě bolí břicho taky :lol: :lol: :lol: :lol:
Jenom se divím, že "Vilda" nenapsal - "peněz je málo, musíme požádat členy o další peníze, abychom měli na výplaty pro výbor a ten mohl udělat valnou hromadu. Přece to nebude dělat zadarmo! Co je dnes zadarmo" :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od bohousek1 »

Foglik - me zase dostala odpoved p. Matejcka :

....Na poslední kamionshow sice členové přípravného výboru byli, ale prezentovali sami sebe a svůj názor,
taktéž pak stránky, na kterých publikují nejen lži, ale i nám ukradený nápad. ...

Cili nase stranky publikuji lzi a ukradli jsme nekomu napad? To je teda opravdu sila. Kdyz to vezmu realne,
tak ja jediny jsem chtel aby sdruzeni udelalo stranky s informacemi zdarma pro ridice a najednou jsme to nekomu ukradli?

To je opravdu uz i na moje chapani moc. Na stara kolena zacnu krast napady nekomu, komu stranky ani nejdou, kdo nekomunikuje s nikym (mozna s Vildou) - to jsem to teda dopracoval :-))
..:: Bohousek1 ::..
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od Foglík »

No je to taková odpověď neodpověď.
Za chyby můžou ti ostatní. Máme znova problémy. Ale už nenapíšou jaké a s čím. Jen že brzdí práci sdružení. Pod tím si můžu představit cokoli. Třeba i to, že přišel exekutor a zabavil předsedovi počítač i pokladničku sdružení. Jak je to s tou exekucí, to přece nikdy nevysvětlil.
Probíhá diskuze. Ale nevím tedy s kým, když o ní nikdo neví. Proto jsem se na to ptal. Celá odpověď na mě dělá dojem, jako by mě říkali: "to je náš píseček, tak nám sem nelez. Můžeš se podívat na bábovičky, ale až budou hotové.Ale jenom koukat a z dálky"
No opravdu pojato politicky. Tak, aby mi něco odepsali, ale nic neřekli. Otázkou je, kdo je dneska přípravný výbor sdružení. Jestli už se nejedná jen o sdružení jednoho člověka a jeho papouška :)
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od Děda »

Mno, tak přináším informace o tom co se děje na foru sdružení: vymazali skoro všechny příspěvky, jako důkaz o5 screen.

Vildo můžeš to vysvětlit?
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Odpovědět