Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Bylo nebylo ? Bude nebude

zde můžete napsat svoje názory
Odpovědět
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od bohousek1 »

Deda - to opravdu vypada na uzavrenou spolecnost :-)

Jeste jim chybi ta lukrativni kancelar, manažerský plat, sekretarka a hlavne aby nikdo neotravoval. :-)
Tiskoveho mluvciho - Vildu - uz maji.
..:: Bohousek1 ::..
Děda
řidič profesionál
Příspěvky: 329
Registrován: ned 29. bře 2009 18:17:59

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od Děda »

Bohoušku,
pravdu díš, čekám že do víkendu už tam nebudu mít přístup, a budu muset o přístup požádat kamaráda hackera.
Každý řetěz je silný tak, jak je silný jeho nejslabší článek. Stejně za všechno můžou kamioňáci!!?
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od bohousek1 »

Deda - ja jsem si to taky rikal,ze prijdes taky o pristup. :-) Toho kamarada bych ale nezadal, jeste by to bylo na tebe, ze jsi jim ukradl napady a prispevky a jeste jsi jim znicil databazi prispevku.
Sam jsi videl, ze uz tam nic neni.

Pockame a pak se prijdeme podivat na ten vybor do te luxusni kancelare :-D
Treba nam tam za 100,-Kc uvari alespon kafe.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od bohousek1 »

OT - koukejte co jsem nasel na FACEbuku :-)

http://www.facebook.com/wall.php?id=455 ... db0267e565

...................................................................................
Sdružení profesionálních řidičů ČR
http://www.proridice.com

Dobrý den, jmenuji se Petr Vilímec jsem člen výboru, měli bychom zájem mít na vašich stránkách reklamu. Již jsem také zaregistrovaný na Facebooku a jsem fanoušek pana Kaplického.
Co máme společného?
Vy nemáte kam dát knihy a my nemáme kde zaparkovat kamiony, vaše sdružení je stejný boj jako to naše. Dáte si nás na stránky? Pokud ano, my si vaši Chobotnici na stránky dáme.
Předem díky za odpověď.
Tento mail jsem poslal na kontakt@demokraciestavi.cz a zatím bez odpovědi.
.....................................................................................
..:: Bohousek1 ::..
Foglík
řidič profesionál
Příspěvky: 956
Registrován: ned 29. bře 2009 16:24:58
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od Foglík »

Vilda mi někdy přijde jako prostoduchej šašek, kterej tu je jako hračka pro svého krále. Když vypustí nějakou myšlenku, kterou ne zrovna dobře slyšel u jeho veličenstva, nebo ji nepochopil tak, jak si veličenstvo přálo, tak to opravdu stojí za to. Je tu pro pobavení společnosti, tak mu to nemůžeme mít za zlé.
Smutné je jen to, že se prezentuje jako člen výboru organizace. Nechci ani odhadovat, co si po přečtení některých jeho článků o této organizaci pomyslí čtenář, neznalý věci.
Uživatelský avatar
petrw.
Člen sdružení
Příspěvky: 2001
Registrován: stř 06. kvě 2009 19:36:47

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od petrw. »

komu se asi vetře příště ?? :D :D
Revizor Sdružení řidičů CZ
vilda
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: stř 15. dub 2009 16:05:07

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od vilda »

Ten článek jsem psal a tvrdě si za ním stojím, pokud to někomu příjde jako šaškárna, tak už vážně nechápu. Je vás tu dost a všichni jen kritizují, dotazy co jsem udělal pro sdružení řidičů mně zatím nezajímají, spíše co dělám špatně?
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od bohousek1 »

Vildo - spatne delas to, ze se zastavas nefunkcniho sdruzeni - to je tvoje nejvetsi chyba. Dalsi tvoje chyba je, ze veris jen tomu, koho jsi videl na vlastni oci.
Dale jsi strasne naivni - nesmis opravdu verit kazdemu.


1. Jinak narovinu mi rekni jako chlap - jsi spokojeny se soucasnym stavem sdruzeni a s jeho praci?

2. Nemyslis, ze stranky proridice.eu delaji pro ridice vice nez cele sdruzeni?


Vildo, prosim te, opravdu me zajima tvuj osobni nazor, nechci slyset nazor nekoho jineho. Pokud mas strach, klidne mi muzes odpovedet pres PM - slibuji, ze to nikomu nereknu. Ale opravdu Vildo, bych rad znal tvuj nazor. Ja vim, ze si myslis, ze si s tebe delame jen legraci, ale ver mi, ze te mam svym zpusobem rad a ze me mrzi, ze tak tvrdosijne veris lidem, kteri te jen zneuzivaji. Ty to nevidis, ale ostatni to vidi.
..:: Bohousek1 ::..
vilda
řidič profesionál
Příspěvky: 286
Registrován: stř 15. dub 2009 16:05:07

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od vilda »

1.Nejsem momentálně spokojený s naši prací, ale můj názor to nezmění, protože si přeji, aby v tomto státě byla konečně pořádná asociace.
2.Zatím to vidím, tak, že děláte více pro řidiče než my a nekritizuji, něco jsem si od tud i přečetl a naučil.
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Bylo nebylo ? Bude nebude

Příspěvek od bohousek1 »

Vildo dekuji za uprimnou odpoved.

1. a nemyslis si, ze bude i neco pravdy na tom, jak se to vse pokazilo? Ze Ota prestal komunikovat? Sam vis,ze jsi jediny kdo porad komunikuje a proto vis, ze lidi chteli pracovat, vymysleli ruzne veci a hlavne chteli sdruzeni zviditelnit. Navrhovali jsme tricka a letaky - a jak to skoncilo? Ota vsem vynadal a byl to konec. Nechali jsme udelat novou domenu a vidis, ze to jde, ti samí lide tady pomahaji a to prosim bez nejakeho clenstvi v nejakem sdruzeni. Cili je videt, kdo to myslel uprimne, ze chce pomahat ridicum a kdo jen chce funkci a teple misto v kancelari. :-)
Ano chybi tu silna organizace, ktera by hajila zajmy ridicu, sam jiste vis, ze jsme nabidli sdruzeni, ze nase stranky presmerujeme na sdruzeni vcetne vsech aplikaci, co tu mame - a co jsme chteli? Jen funkcni sdruzeni - svolani valne hromady a zvoleni noveho vedeni sdruzeni. Jak to dopadlo? Byli jsme odmitnuti.
Cili kazdy musi videt, kdo to sdruzeni pohrbil. My jsme to nebyli, naopak, nam ta snaha o spojeni trochu uskodila.

2. Dekuji za uprimnost.
..:: Bohousek1 ::..
Odpovědět