Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Nízké platy,porušování AETRU,přetěžování kamionů.

Vše o výplatách a mzdě
Tacho
Člen sdružení
Příspěvky: 1920
Registrován: pon 19. říj 2009 1:11:25

Re: Nízké platy,porušování AETRU,přetěžování kamionů.

Příspěvek od Tacho »

Přestante používat termín AETR, anebo to pište tak, aby bylo známo pro koho platí. 8-)
Znalost je dostatečná, když ji použijeme. Ochota nestačí, musíme konat.
Baltik
Příspěvky: 2
Registrován: úte 02. pro 2014 21:16:45

Re: Nízké platy,porušování AETRU,přetěžování kamionů.

Příspěvek od Baltik »

Jezdím u firmy TOPTRANS kurýrní přeprava , když jim řeknu že mam právo a dokonce povinost na povinou přestávku tak se mi vysmějí a řeknou mi že pokud budu přestávky dodržovat a nebudu stíhat rozvážet to co oni naplánujou tak mi to strhnou ... Mam chuť se s tímto obrátit na policii protože chování této firmy je dávno za hranicí zákonů , jen bych to rád udělal anonymně - nemáte někdo radu jak na to , popř. kam to napsat ?? Děkuju .
Uživatelský avatar
frantaemail
Člen sdružení
Příspěvky: 2299
Registrován: ned 03. kvě 2009 14:19:26
Bydliště: Šluknov

Re: Nízké platy,porušování AETRU,přetěžování kamionů.

Příspěvek od frantaemail »

Pokud se takto chová firma je to špatně. Obrátit se na polici, nevím zda by to vyřešila. Ideální je podat podnět na OIP ke kontrole. Další otázkou je proč tam lidi ještě dělají, když je to tak špatné?
Tom-Oaza
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05. bře 2015 20:24:55
Bydliště: Nikol-city

Re: Nízké platy,porušování AETRU,přetěžování kamionů.

Příspěvek od Tom-Oaza »

ja tam jezdim taky a s prestavkou neni problem. jezdim sice dodavkou,ale kdyz sem jel s velkym tak sem pauzu delal. a co vim tak i kluci co jezdi s velkym normalne toci pauzy. Pokud to jedes na svoji koncesi jako vsici tak si za to odpovidas sam a ne dispecer dle myho
Odpovědět