Odkazy:  :   Spolek   Portal    Sbirka   GDPR   Doprava-online   Autoplosina   Facebook

Workshop na ministerstvu dopravy - pokuty a bodový system

Pravidla fóra
Jste v sekci Sdružení řidičů CZ, o.s. - přístup do této sekce mají členové sdružení, kteří zde mohou psát a registrovaní uživatelé fora a navštěvníci, kteří mohou pouze číst příspěvky.
Odpovědět
Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Workshop na ministerstvu dopravy - pokuty a bodový system

Příspěvek od bohousek1 »

Dnes proběhl na ministerstvu dopravy workshop na téma výše pokut podle příjmu a bodový systém.
Díky pozvání poslance Humla, jsme se mohli zúčastnit. Řešily se různé aspekty pro a proti. Došlo dokonce i na přetěžování vozidel, kde hrozí řidiči postih ve výši 3 bodů, pokud bude přetížení o 20% povolených hodnot. Zde reagovalo několik řečníků a i já jsem se zapojil s návrhem, zrušení tohoto bodového trestu, vzhledem k tomu, že to řidič nemůže ovlivnit.
Pridalo se vice lidi s reakci, hlavne u sypkych materiálů je velký problem. Pripoměl jsem samozřejmě i naši petici, která leží ve sněmovně již 4 měsíce bez reakcí.
..:: Bohousek1 ::..
Uživatelský avatar
Hugo z hor
řidič profesionál
Příspěvky: 1039
Registrován: pát 19. čer 2009 22:13:32
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop na ministerstvu dopravy - pokuty a bodový system

Příspěvek od Hugo z hor »

Vyplynuli z tohoto jednání nějaké další a nové úkoly pro Sdružení? Byli některé naše připomínky vzaty v potaz?
Hugo z hor

Být "TRUCKER" není jen práce, je to poslání!

Uživatelský avatar
bohousek1
Člen sdružení
Příspěvky: 5606
Registrován: ned 29. bře 2009 12:25:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Workshop na ministerstvu dopravy - pokuty a bodový system

Příspěvek od bohousek1 »

Hugo - bylo tam cca 60 lidi jako hoste a dsikutujici, workshop je jen vymena narozu a pripominek, podle nich se pripravuje podkladovy material pro navrh zakona. Cili nase pripominky si zapsali a zda se ujmou, ci je zahodi se dozvime az z navrhu zakona. Pro sdruzeni zadny ukol, protoze to, ze jsme tam byli, je jen diky pozvani. To nebyla zadna pracovni komise. Je mi to lito, ale lepsi odpoved bohuzel nemam.
..:: Bohousek1 ::..
Odpovědět